Вітаємо команду “Константа ” Керницького НВК І-ІІІст. за зайняте ІІ місце у математичному турнірі ,який присвячено Міжнародному дню числа π — одному з найвідоміших і


водночас загадкових чисел у математиці.Бажаємо успіхів та нових перемог




Шевченкова весна зацвітає в долині,світає край неба, гуляє по полю… калиною, тополею , барвінком , явором …і дитячими устами , якими звучать пророчі слова великого Кобзаря .Дошкільнята Керницького НВК І-ІІІст бережуть пам’ять про поета ,вивчають вірші, цінують творчість Тараса Шевченка, як безмежний скарб нашого народу .






“Шевченко – наш. Він для усіх століть, він -як Ісус Христос для України.Візьміть його вогню,хоч крихітку візьміть, із цим вогнем виходьте із руїни.”У сьогоднішній березневий день у Керницькому НВК І-ІІІст. відбувся виховний захід _ ” Лунає вічне слово Кобзаря…”Це слово лунає зараз , і лунатиме завжди , бо Т.Г.Шевченко -це символ українського народу






27 лютого,учні 7 класу Керницького НВК І-ІІІст разом з класним керівником -Артим І.І. провели відкриту виховну годину “Україна єдина” .Діти здійснили подорож у формі квесту, тобто пошукової гри, виконуючи цікаві завдання. Перше завдання -це розгадування кросворду. Друга станція”Символи України”,третя- ” Музична стежина”, Четверта- “Обереги”, п’ята- ” Чи знаєш ти свою країну?”Команди відповідали по черзі на питання про історію свого народу. Ірина Іванівна підвела підсумок години спілкування,а учні записали свої побажання для України на віночку єдності.





З метою формування в учнів навичок безпечної та відповідальної поведінки в онлайн-середовищі у Керницькому НВК проводився Тиждень безпечного Інтернету. Протягом тижня для учнів різних вікових категорій організовано інформаційні та виховні години, тематичні бесіди, тренінги з протидії кібербулінгу, перегляд і обговорення відеоматеріалів, вікторини та творчі конкурси. Учні ознайомилися з правилами безпечного користування мережею Інтернет, етикою онлайн-спілкування та способами захисту персональних даних.+






4 роки Незламності.Війна триває , лютий не відступає…Нам лютий цей ніколи не забути…Не забути страждань,боротьби, обстрілів, відчаю , болю, втрат, прощань з Героями і загиблими людьми…








І пам’ятаємо про силу духу, мужність, єдність та героїзм народу та ЗСУ.
З Міжнародним Днем Рідної мови


!Учні та вчителі Керницького НВКІ-ІІІст взяли участь в інтерв’ю ” Що для тебе є Рідна мова?”Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато з того, що є для нашого народу великим скарбом. Особливість та прекрасність української мови


ми побачили ,коли відкрили скриньку шкільної акції ” Мова красивих слів”.Нехай звучить величне українське слово у світі !Плекайте і бережіть його!




https://www.facebook.com/100021880752405/videos/pcb.2186851802054157/713547118390790
Пам’ять про Героїв Небесної Сотні,Героїв Майдану, тих ,хто невинно убитий нехай згуртує нас живих сьогодні і завжди, дасть нам силу та волю , мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.У жалобі схилимо голови. Вони згасли як зорі.Слава Україні!Героям Слава!






З Днем Єднання!

“Ми всі одна сім’я,Єдина ми родина-У кожнім нашім “я”Частинка України


!”
https://www.facebook.com/100021880752405/videos/pcb.2182587219147282/4215756178679284
https://www.facebook.com/100021880752405/videos/pcb.2182587219147282/1725177635554819