День вчителя — свято гідних, сильних, мудрих та відважних людей! Вчитель — це не просто складна та важлива професія, це справжня місія! Бо саме вчителі роблять нашу країну сучасною, сильною та розвиненою, а українців — гідними, розумними, людяними!
Дякуємо вам за вашу чесну, важку працю, за цей неймовірний вклад, за все, що ви робите день за днем!
З Днем вчителя! https://www.facebook.com/100021880752405/videos/1150460115822792
Категорія: Новини
День юнната
День юнната у Керницькому НВК I-III ступенів
Краса природи-це одне з джерел, що живить доброту, сердечність і любов. (В.О.Сухомлинський) Осінь… Золота пора року, що вражає багатством кольорів, плодів, фантастичним поєднанням фарб. Як і щороку, цьогоріч День юного натураліста у Керницькому НВК проходив із великою зацікавленістю і захопленістю. Цю акцію підтримали вчителі біології Грициняк М.М. та Устрицька М.М. 23 вересня учні школи взяли активну участь у виставці композицій «Осінній вернісаж». Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові композиції учнів школи. З квітів, динь, картоплі, кабачків діти створили справжні шедеври. Кожна представлена робота заслуговувала на увагу та нагороду. Вітаємо переможців виставки-конкурсу учнів початкової школи. Серед учнів старшої школи переможцями визначено: I місце – 6 клас; II місце – 5 клас; III місце – 7-9 класи.
Дякуємо всім, хто взяв активну участь у конкурсі та подарував незабутні емоції всій шкільній родині.
Україна прагне миру!
Традиційно 21 вересня в Керницькому НВК I-III ступенів відзначають Міжнародний день миру. Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.На сьогодні для нашої держави День миру є особливо значимим.Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидше припинення війни в Україні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях. У День миру бажаємо всім спокою, процвітання і багатства. Миру в усьому – миру в сім’ях, миру в серцях та миру нашій рідній Україні!
Свято Першого дзвоника
Ось і настав цей день…
1 вересня – День знань і старту нового навчального року. Це чудовий привід зібратися з думками й зануритися в бездонний океан науки.Дякуємо нашим захисникам за можливість сьогодні зібратися разом у нашій рідній школі.Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно.Високих оцінок, безпечного навчання, легких контрольних, цікавих уроків. Міцного морального і фізичного здоров’я та мирного неба над головою!
Дякуємо Вам, ЗСУ!!!
Безмежна любов до батьківського порогу, до стежки, якою топтали маленькі ніженьки дорогу до школи, до рідного дому, до своєї родини і нашої неньки-України не залишала наших четвертокласників впродовж чотирьох років навчання у початковій школі. Навчання закінчилось, але вогник добра, любові, людяності вони несуть зі собою у життя. Сьогодні ми вдячні Богу за щасливий, світлий день! Дякуємо нашим воїнам, які ціною власного життя, своєю самопожертвою, відвагою та героїзмом захищають його. Україна була, є і буде, допоки на ній будуть рости маленькі патріоти. Ось такі вони-учні 4 класу Керницького НВК I-III ступенів 2021-2022 н.р. https://www.facebook.com/100021880752405/videos/486374929922547/
Свято Останнього дзвоника
Нелегким видався навчальний 2021-2022 рік для українських школярів. Розпочавши навчання під час коронавірусної хвороби та карантину, діти змушені завершувати його в умовах воєнного стану. Головні знання, здобуті нашими учнями за цей час – це почуття єдності, патріотизму, вміння співчувати, приходити на допомогу, проявляти відповідальність та доброту. Сьогодні у нашому навчальному закладі пролунав останній дзвінок. Адміністрація Керницького НВК I-III ступенів та учнівське самоврядування бажають нашим школярам мирних літніх канікул, незламної віри у світле майбутнє і міцного здоров’я! https://www.facebook.com/100021880752405/videos/4573693882730707/
«Борітеся – поборете, Вам Бог помагає!»
З нагоди річниці перепоховання Тараса Григоровича Шевченка учнями Керницького НВК І-ІІІ ст. проведено читання віршів Великого Кобзаря.
Прощання з Буквариком
Як швидко пролетів рік. Як виросли першокласники. 13 талановитих зірочок 1 класу. Буквар – перша сходинка до знань. Саме з Букваря починається цікавий шлях у світ знань. Ця перша книжка ввела першокласників у таємничий світ літер, навчила читати, познайомила з новими словами. Буквар став для учнів справжнім другом! Здається, тільки вчора прийшли маленькі першокласники до школи на перший дзвінок, а вже – закінчується навчальний рік. За цей проміжок часу діти вивчили всі букви, стали серйознішими, стараннішими, уважнішими. А саме головне, – в них є бажання до навчання. Бажаю першокласникам успіхів у навчанні, адже на них чекають нові підручники!
https://www.facebook.com/100021880752405/videos/1950531275132822/
З Днем матері
Мама – це єдина людина, яка заслуговує на щастя, але ніколи не вимагає його, не просить, не чекає…Вона просить щастя для своїх дітей.
У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас День матері.
Божа матір, мати-Україна, рідна ненька – це три матері, що освічують наше життя. В образі Матері осягаємо розумом свою рідну вишневу Україну, оспівану тисячами жіночих материнських сердець.
І, нарешті, Мати-родовідниця, котра насичила наші душі прекрасним чуттям українського народу.Дорогі, ніжні, щирі мами, мами українських дітей, мами українських захисників, мами, які продовжують українську націю!Надсилаємо вам щирі вітання зі святом!!!!Кланяємось тобі, Мати роду людського!Мир і щастя дому твоєму і сім’ї твоїй, твоєму роду!Мир і щастя землі, по якій ти йдеш! https://www.facebook.com/100021880752405/videos/1707669812914462/
Свято Христового Воскресіння
„Христос Воскрес! Яка велична днина!Яка любов, і ласка, і краса!Віддав Господь улюбленого Сина,Щоб людям всім відкрити небеса.“ Наші діти долучилися до Свята, славлячи Воскресіння Христове.


























