День матері

Материнство- великий подвиг, нескінченне терпіння, віддача, любов, ніжність і мудрість. Сьогодні в дошкільній групі Керницького НВК I-III ст. відбувся ранок «Рідна матуся моя». Дошкільнята зібрались, щоб висловити свою любов і шану найдорожчій людині – рідній неньці, подякувати за любов і турботу. З дитячих вуст звучали найщиріші слова подяки матерям та бабусям. Протягом свята звучала його триєдина сутність: вшанування Божої Матері – Діви Марії, неньки України та рідної матусі.
З Днем Матері!
Від душі бажаємо щастя, миру, достатку, натхнення, здоров’я та любові. Нехай милі діти завжди будуть гордістю, радістю, світлом удачі для Вас. Нехай кожен день вашої сімʼї дарує свято і гарний настрій! Щоб у всіх дітей на світі була мама!