Олімпійський тиждень

З 17.10 по 21.10.2022 року в Керницькому НВК I-III ст. було проведено ряд спортивних та оздоровчих заходів, присвячених Олімпійським іграм і Олімпійському руху в цілому.
На початку тижня було ознайомлено учнів школи з планом проведення заходів та сформовано журі по визначенню переможців. Кожному класу було дано завдання продумати тематику і оформити стінну газету присвячену історії виникнення Олімпійських ігор, та фотографії українських олімпійців. Серед заходів було проведено змагання учнів 7 класу по програмі «Старти надії». Переможцями з даного виду змагань стали: серед хлопців – Борис Роман, серед дівчат – Кузьма Антоніна, які показали найкращі результати в бігу 60м., в метанні малого м’яча на дальність.
На завершення Олімпійського тижня серед учнів 6 та 7 класів було проведено Всеукраїнський олімпійський урок. Учні прийняли участь у вікторинах, конкурсах, естафетах. Всі учасники і переможці були нагороджені грамотами